Jeden z nejlepších kuchařů Radek Šubrt bude vařit s rodiči a dětmi v Labe aréně Ústeckého kraje

17.2.2020

Jeden z nejlepších kuchařů Radek Šubrt bude vařit s rodiči a dětmi v Labe aréně Ústeckého kraje

Štětí, 17. února 2020

Malá kulinářská senzace pro malé kuchaře a kuchařky se odehraje tuto sobotu 8. února 2020 v Labe aréně Ústeckého kraje ve Štětí. Hlavními aktéry budou známý kuchař Radek Šubrt a jeho malí žáci, kteří se musí, vzhledem k omezenému počtu míst, včas přihlásit do výjimečné školy vaření – Děti v kuchyni vítány. Registrace na tuto akci je možná na mailové adrese . Začátek je v 10.00 hod.

„V Labe aréně Ústeckého kraje jsme vaření s dětmi a pro děti zatím neměli. Věřím, že Radek Šubrt, který zná prostředí celosvětově exkluzivních restaurací, odhalí rodičům a dětem ze Štětí

a okolí část kulinářského tajemství a naučí je několik receptů vhodných pro zdravou a vyváženou stravu vhodnou pro malé sportovce i jejich rodiče,“ uvedl Michal Kurfirst, ředitel Labe arény Ústeckého kraje.

„Kuchařině se věnuji již hezkou řádku let. Dobře vím, že dobré jídlo dokáže navodit skvělou atmosféru v každé situaci. Zkušenosti jsem sbíral ve vyhlášených restauracích po celém světě, mimo jiné u Daniela Bouluda v New Yorku, v restauracích v Německu, Rakousku či Švýcarsku. Stále častěji se ve své praxi setkávám s náročnými požadavky svých klientů, kteří očekávají víc než jen obyčejný catering nebo uspořádání rodinné oslavy,” píše na svých webových stránkách Radek Šubrt. 

Labe aréna Ústeckého kraje je od roku 2015 Národním olympijským centrem vodních sportů, patří mezi hlavní sportovní zařízení Ústeckého kraje a je součástí strategické sportovní infrastruktury pro přípravu státní reprezentace. Každoročně se zde pořádají vrcholné sportovní akce ve veslování, rychlostní kanoistice, koloběhu, dálkovém plavání, gigathlonu, triatlonu, rybolovu, dračích lodích apod.

Labe aréna Račice a Labe aréna Štětí poskytují zázemí pro přípravu veslařské a kanoistické reprezentace, pro výkonnostní sportovce i pro sportovní veřejnost. Vzniká zde regionální tréninkové centrum pro přípravu talentované mládeže, včetně sportovní třídy na střední škole ve Štětí. Labe aréna Ústeckého kraje se prostřednictvím projektů Labské akademie veslování a školní ligy Česko vesluje podílí na rozvoji sportu nejen v Ústeckém kraji. Labe aréna je podporována Ústeckým krajem, který tak prokazuje svoji podporu sportu, zejména sportování dětí a mládeže.

Více informací na www.labearena.cz 
V případě zájmu o bližší informace kontaktujte:

Milan Vodička  
Labe aréna, z.s.

tel: +420 773 532 025

Michal Kurfirst
Národní olympijské centrum vodních sportů, z.s
tel.: +420 777 335 335
Labe Arena Ústeckého kraje > Pro média > Tiskové zprávy > Jeden z nejlepších kuchařů Radek Šubrt bude vařit s rodiči a dětmi v Labe aréně Ústeckého kraje
Loading...

Tiskové zprávy

Stránkování

<1 2 3 4 5
 
 
Loading...

Tiskové zprávy

Stránkování

<1 2 3 4 5