Pozvánka na sobotní Námořnický večírek u Labe arény ve Štětí

13.8.2020

Pozvánka na sobotní Námořnický večírek u Labe arény ve Štětí

Štětí, 15. srpna 2020

 

V sobotu 15. srpna 2020 od 17.00 hod. se v altánu u Labe arény ve Štětí uskuteční další retro piknik, tentokrát ve stylu vodním a podvodním. Každý může přijít oživit labské nábřeží, nevázaně posedět, popovídat si a pobavit se do příjemného prostředí u řeky Labe a strávit pár chvil se stejně nadšenými jedinci. Večírek se koná v zastřešeném altánu Labe arény na labském nábřeží.

Vítány jsou jakékoliv kostým spojený s vodou - pirátský, námořnický, lodnický, převoznický, vodácký, ale i vodnický, podvodnický či mořské panny a páni apod. Občerstvení vlastní. K dispozici budou nealkoholické nápoje a možnost grilování doneseného masa, reprodukovaná (když se podaří) i živá hudba, pramička, šlapadlo, paddleboard, kroket, badminton. Možnost parkování u Labe arény, WC k dispozici.

„Akce je občanskou iniciativou, tudíž není pořádána ani organizována žádným občanským sdružením, zapsaným spolkem či jinou organizací. Vznikla spontánně z iniciativy několika jedinců s cílem trávit čas trochu netradičně a jinak, než v hospodách,“ uvedl Filip Votoček, spoluautor akce.

 

Labe Arena Ústeckého kraje > Aktuality > Pozvánka na sobotní Námořnický večírek u Labe arény ve Štětí