Labe aréna poskytne ubytování Ukrajincům

1.3.2022

Na aktuální válečný konflikt na Ukrajině reaguje i česká sportovní veřejnost. Své stanovisko odsuzující ruskou invazi vydalo i vedení Labe arény Ústeckého kraje. A Labe aréna zároveň pro uprchlíky uvolnila i ubytovací kapacity v areálu v Račicích. Obdobně se připravuje i využití areálu ve Štětí.

„V račickém areálu jsme připraveni ubytovat zejména rodiny ukrajinských sportovců – veslařů a kanoistů. Jsme ale připraveni  ubytovat i další ukrajinské ženy a děti. V tuto chvíli komunikujeme s prvními dvěma, které už jsou na cestě do Račic, a to i s jejich dětmi. Připraveno je ubytování a naši zaměstnanci pro ně zajišťují oblečení, potřeby pro děti apod. Vyjadřujeme tímto naši podporu Ukrajině, naše areály jsou jim k dispozici,“ říká Michal Kurfirst, ředitel Labe arény Ústeckého kraje. Kroky Labe arény jsou koordinovány s Českým veslařským svazem a Českým svazem kanoistů.

Ukrajinská vlajka visí jak v račickém areálu, tak na budově Labe arény ve Štětí.  Už nyní je jasné, že mezinárodní akce, které se v Račicích budou v letošním roce konat se odehrají bez ruských a běloruských sportovců. „Nemáme z toho radost, ale situace je tak urgentní, že jiné řešení nepřipustíme. Ruští a Běloruští sportovci si u nás letos nezasportují,“ dodává Michal Kurfirst, ředitel Labe arény Ústeckého kraje.

Labe aréna poskytne ubytování Ukrajincům
Labe Arena Ústeckého kraje > Aktuality > Labe aréna poskytne ubytování Ukrajincům
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 4 5 6 7
 
 
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 4 5 6 7