Catering

Catering

Stravování na míru pro firemní zákazníky, sportovce i školáky.

Labe Restaurant nabízí možnosti stravování šité na míru profesionálním sportovcům, sportovním soustředěním, školám v přírodě i náročnějším firemním zákazníkům.

Hlavní restaurace nabízí prostor pro 150 strávníků s možností další kapacity na prosluněné terase.

Firemní zákazníci

Catering pro firemní zákazníky vždy připravujeme na míru každému klientovi. Nabízíme různé varianty ranního i odpoledního coffe breaku, při sportovním programu občerstvení v klimatizovaném prostoru přímo u vody.

Hlavní chody formou několika chodového menu i s bufetem. K dispozici je i posezení na terase s grilováním.

Soustředění a školy v přírodě

Pro sportovní a školní skupiny nabízíme stravování v plnou penzi i polopenzi v různých cenových variantách.

Mezi jednotlivými chody zajistíme zdravé svačinky i odpovídající pitný režim.

Plánujete celodenní výlet mimo areál? Nevadí, na cestu Vám připravíme obědové balíčky.

Profesionální sportovci

Profesionálním sportovcům nabízíme zdravá a kvalitní jídla ve formě tříchodových menu s vyšší gramáží masa a výběrem z několika příloh.

Výletníci

Labe aréna Ústeckého kraje v Račicích leží přímo na labské cyklostezce. Každý den si u nás vyberete z ala carte nebo poledního menu.

Přijďte si zpříjemnit výlet posezením na terase s kávou nebo zmrzlinou u vodního kanálu, který jinde v Evropě (kromě Moskvy) nenajdete.

Závodní stravování

V době konání závodů nabízíme stravování formou vícechodového menu pro stovky závodníků vydávané v separátním cateringovém prostoru.

 

Umožňuje nám to uspokojit potřeby závodníků v často omezeném čase a zároveň nechat hlavní restauraci volně přístupnou pro diváky a fanoušky.