Sportovní soustředění a školy v přírodě

Sportovní soustředění a školy v přírodě

Vše pro nerušený pobyt a relax sportovců i žáků.

UbytováníLabe Aréna Ústeckého kraje nabízí unikátní prostory vhodné pro soustředění různých sportovních oddílů a neobvyklé školní výlety.

Kromě možnosti ubytování ve dvoulůžkových pokojích nabízí Labe aréna Ústeckého kraje i možnost ubytování v cenově velmi dostupných vícelůžkových pokojích se společnou koupelnou.

Stravování

Nabízíme možnost stravování ve formě vícechodových menu, v různých cenových hladinách a možností volby velikosti porcí.

Kromě plné penze je možné doobjednat i dopolední a odpolední svačiny, celodenní pitný režim, případně jídlo balené na cestu. Stravování může začínat i končit libovolným chodem.

Aktivity

Vodní plocha a její přímé okolí nabízí nepřeberné možnosti využití. Všem hostům Labe arény Ústeckého kraje je k dispozici i využití loděnice u řeky ve Štětí. Na své si tak přijdou zástupci vodních sportů, in-line bruslaři, cyklisté, běžci, atleti a další. Pro školní skupiny můžeme připravit zajímavý program, kdy si žáci vyzkouší některé vodní sporty, nebo zajistit výlet v okolí Labe arény Ústeckého kraje. Kdo z vás ještě nebyl na hoře Říp? U nás máte šanci to napravit.

Dopravní dostupnost

Parkování je možné zdarma pro osobní automobily i autobusy přímo v areálu Labe Arény Ústeckého kraje.

Nádraží Hněvice, které je zastávkou pro rychlíky na trase Praha - Ústí nad Labem, je od arény vzdálené 2,5 km. Popřípadě lze vystoupit na vlakovém nádraží v obci Záluží, které je od Labe arény Ústeckého kraje vzdálené 1,5 km. Vede zde i cyklostezka přilehlým lesíkem.

Labe Arena Ústeckého kraje > O nás > Naše nabídka > Sportovní soustředění a školy v přírodě