Školící a teambuildingové prostory

Školící a teambuildingové prostory

Labe aréna Račice disponuje několika samostatnými prostory, které jsou vhodné k pořádání konferencí, školení, oslav, prezentací produktů a služeb nebo setkání s klienty.


Konferenční sál
Labe aréna Ústeckého kraje nabízí celkem čtyři vnitřní prostory k realizaci různých akcí. Pronajmout si lze i celý rozsáhlý areál.

Největší konferenční místnost v Labe aréně Ústeckého kraje. Maximální kapacita sálu je 110 osob při uspořádání divadlo a 80 osob při uspořádání U. Na konferenční sál dále navazuje terasa Labe Reastaurant, kde je možné připravit grilování nebo BBQ párty.

Možné technické vybavení: dataprojektor, flip chart, wifi internet, ozvučení s mikrofonem, klimatizace.

Salónek restaurace

Menší konferenční místnost přímo navazující na hlavní restauraci stejně jako Konferenční sál. Maximální kapacita salónku je 35 osob při uspořádání divadlo.

Možné technické vybavení: dataprojektor, flip chart, wifi internet, ozvučení s mikrofonem.

Račice Tower

Dva unikátní klimatizované prostory s vertikálním členěním a krásným výhledem na vodní kanál a široké okolí. Každé patro má vlastní sociální zázemí a malý kuchyňský koutek s kávovarem, rychlovarnou konvicí a lednicí.

Ve 4. patře cílové věže je možné uspořádat setkání až pro 25 osob, 5. patro nabízí prostor pro 10 až 15 osob. Tento menší prostor však svoji kapacitu vynahrazuje balkonem s naprosto unikátním výhledem.

Labe aréna Ústeckého kraje ve Štětí

Na opačném břehu Labe nabízí Labe aréna Ústeckého kraje (ve Štětí) k využití konferenční místnosti s denním světlem a možností úplného zatemnění pro přibližně 50 osob. K dispozici je kromě vnitřního prostoru i velká pergola přímo na břehu řeky Labe s možností grilování.

Technické vybavení: dataprojektor s plátnem, flip chart, ozvučení, wifi internet, kuchyňský koutek s možností kávovaru, rychlovarné konvice, chladničky.

Pronájem areálu

Labe aréna Ústeckého kraje nabízí možnost pronájmu celého rozsáhlého areálu vodního kanálu v Račicích k pořádání různých sportovních klání a závodů ( triatlon, koloběžky, cyklistika, dračí lodě..).

Pořadatelům je k dispozici cílová věž včetně místnosti pro moderátora s ozvučením celého areálu, zázemí pro novináře blízko závodní dráhy, katamarány s řidiči, šatny pro závodníky a mnoho dalšího.

V Labe aréně Ústeckého kraje ve Štětí je k dispozici pronájem tělocvičny, posilovny, konferenční místnost, šatny pro sportovce se sprchami, místnost pro fyzioterapeuta, prostorné pergoly a kuchyně s možností točených nápojů.

Labe Arena Ústeckého kraje > O nás > Naše nabídka > Školící a teambuildingové prostory