Reprezentanti v rychlostní kanoistice se dočkali prvních startů sezóny 2021

26.4.2021

Reprezentanti v rychlostní kanoistice se dočkali prvních startů sezóny 2021

V Račicích se konal 22. až 24. dubna Nominační závod dospělých. Závodilo se především o nominace na evropskou olympijskou dokvalifikaci, Světový pohár v Szegedu a světovou dokvalifkaci na olympijské hry, které proběhne v ruském Barnaulu.

Reporty ze závodů naleznete zde: http://kanoe.cz/rychlostni-kanoistika/zavody
Kompletní výsledky pak tady: https://results.sportis.cz/cs/competitions/2151/
Rozhovor s kanoisty Petrem Fuksou a Martinem Fuksou zde: https://www.labearena.cz/racice-mi-dluzi-jedno-padlo-za-kazdou-sezonu

Počet všech závodníků, trenérů, členů realizačních týmů, rozhodčích, pořadatelů a dalších účastníků nesměl překročit 100 osob. Pohyb v areálu stále omezovala přísná hygienická opatření. Zpočátku závodníkům znepříjemňoval závody vítr a zima, v dalších dnech se i počasí umoudřilo a závody proběhly bez komplikací.

8. a 9. května pak v Račicích proběhnou TESTY SCM. Jedná se o testovací závod určený pro ověření a porovnání výkonnosti, bez jakéhokoliv vlivu na bodování SCM či nominace. Akce bude zorganizována ve velmi omezeném režimu dle závazných hygienicko-protiepidemických podmínek.

 

Labe Arena Ústeckého kraje > Pro média > Tiskové zprávy > Reprezentanti v rychlostní kanoistice se dočkali prvních startů sezóny 2021